Rider in Motion 2020 aikataulu ja ratsukot


















PERJANTAI


10-10.30 Maija Wikner

10.30-11 Laura Kortelainen

11-11.30 Minna Mentzer

11.30-12 Taija-Tuulia Tammelin

12-12.30 Maria Fraser-Baggström


Lounas 12.30-13.30


13.30-14 Marja Juntunen

14-14.30 Mia Kainulainen

14.30-15 Mia Pasanen

15-15.30 Päivi Vanhapelto

15.30-16 Annukka Kivikari


Luento 17-19



LAUANTAI


Luento 10-12


Lounas 12-12.30


12.30-13 Marja Juntunen

13-13.30 Laura Kortelainen

13.30-14 Päivi Vanhapelto

14 -14.30 Maria Fraser-Baggström


Tauko 14.30-15


15-15.30 Taija-Tuulia Tammelin

15.30-16 Mia Kainulainen

16-16.30 Minna Mentzer

16.30-17 Mia Pasanen

17-17.30 Anukka Kivikari


SUNNUNTAI


Luento 10-12


Lounas 12-12.30


12.30-13 Laura Kortelainen

13-13.30 Päivi Vanhapelto

13.30-14 Taija-Tuulia Tammelin

14 -14.30 Mia Pasanen


Tauko 14.30-15


15-15.30 Mia Kainulainen

15.30-16 Maria Fraser-Baggström

16-16.30 Minna Mentzer

16.30-17 Annukka Kivikari

17-17.30 Laura Laakso


Ratsukoista löydät lisätietoja täältä.

Viimeisimmät
Pallo.png
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

SEURAA